01

Florystyka

Ślubna

Z ogromną przyjemnością i dbałością o każdy detal pragniemy poinformować, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksową usługę ślubną tj. dekoracja kościoła i sali. 

Zajmujemy się również mniejszymi zleceniami takimi jak: bukiet ślubny, wianek dla panny młodej czy butonierki.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dla każdej pary młodej  ślub to najpiękniejszy dzień ich życia, dlatego też chcemy sprawić aby wszystko było dopięte na ostatni guzik tak jak wymarzyli sobie państwo młodzi. 

Specjalizujemy się w ślubach w stylu glamour oraz rustykalnych. Posiadamy artykuły dekoracyjne w szkle, srebrze, złocie jak i drewnie. 

W naszej ofercie posiadamy również ścianki dekoracyjne za stołem pary młodej oraz w najbliższym czasie wprowadzimy możliwość wypożyczenia liter kwiatowych.

W celu ustalenia szczegółów oraz wyceny zlecenia prosimy o kontakt.

02

Organizacja

imprez

Dla Państwa udekorujemy każdą imprezę okolicznościową taką jak np. roczek, urodziny, chrzest święty, komunię czy ważne wydarzenie jak baby shower czy nawet zaręczyny!

Możemy obiecać, że każde przyjęcie będzie wyjątkowe. Udekorujemy salę wedle Państwa pomysłu bądź naszego jeśli sami nie mają Państwo pomysłu jak ma wyglądać ten dzień.

W celu dogadania szczegółów oraz wyceny zlecenia prosimy o kontakt.

urodziny safari

03

Flower

boxy

Wykonujemy flower boxy przede wszystkich z kwiatów sztucznych wysokiej jakości. Kwiaty, których używamy w naszych produktach wykonane są z bardzo dobrych materiałów, dzięki czemu przypominają kwiaty żywe.

Nasze flower boxy są o różnorodnej kolorystyce oraz o różnym gatunku kwiatów, a wszystko po to aby każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie.

Na specjalnie zamówienie wykonujemy również flower boxy z kwiatów ciętych (żywych). 

04

Pudełka

prezentowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również różnorodne zamykane pudełeczka wypełnione sztucznymi kwiatami wysokiej jakości.

Oferujemy:

  • pudełka z otworem na wino
  • pudełka wypełnione w całości kwiatami na dowolny prezent, np. kartkę z życzeniami i kopertą
Pudelko na alkohol

05

litery i cyfry

kwiatowe

Wykonujemy również litery i cyfry kwiatowe. Produkt ten jest bardzo wyjątkowy w naszej ofercie, ponieważ od początku do końca jest wykonywany przez nas własnoręcznie. Litery i cyfry nie są kupionymi, gotowymi pudełkami. Wycinamy, sklejamy każdy produkt indywidualnie wedle wybranego rozmiaru. Podstawową wielkością przyjeliśmy wymiar 50cm, jednak wykonywaliśmy również cyferki i literki na takie wielkości jak 30 czy 90 cm. 

Literki kwiatowe to idealny prezent dla przyszłej mamy na baby shower, piękna dekoracja do pokoju dziecięcego, jak również element dekoracyjny ślubu bądź wesela jako inicjały Państwa Młodych.

Cyferki idealnie nadadzą się do dekoracji przyjęcia urodzinowego.

Litera kwiatowa

06

Wianki

Wykonujemy również wianki na głowę z wysokiej jakości kwiatów sztucznych badź na zamówienie z kwiatów żywych. 

Wszystkie nasze wianki są pokazowe. Wykonamy również wianek wedle Państwa pomysłu. W tym celu przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt.

Wianki idealnie nadadzą się na takie uroczystości jak ślub, wesele, baby shower, komunię święta, wieczór panieński czy jako element ubioru do sesji zdjęciowych, np. mama i córka.

Wianek lawenda